Rozbity Azerbejdzan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polska 5:0!!!!!

pożądany

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 602

Skąd: stalowa wola(stalowka)

PostWysłany: Sob 20:29, 24 Mar 2007    Temat postu: Rozbity Azerbejdzan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polska 5:0!!!!!

Polscy piłkarze bez najmniejszych kłopotów pokonali Azerbejdżan 5:0 w eliminacjach Euro 2008 i objęli prowadzenie w grupie A. Mecz był rozstrzygnięty już po pierwszych pięciu minutach, w których biało-czerwoni zdobyli dwa gole.
Spotkanie, przed którym wiadomo było, że rywal skupi się przede wszystkim na obronie i najważniejsze będzie szybkie strzelenie gola rozpoczęło się dla naszej reprezentacji najlepiej jak mogło. Już w 2. minucie udało się przełamać azerską defensywę. Z prawego skrzydła z rzutu wolnego dośrodkował Łukasz Garguła a w polu karnym do piłki doszedł Jacek Bąk. Strzałem głową nie dał szans na obronę bramkarzowi rywali Dżachangirowi Gasanzademu.

Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, bo tylko do piątej minuty. Znów ze stałego fragmentu gry zagrywał Garguła. Piłkarz GKS-u Bełchatów przerzucił piłkę na lewą stronę pola karnego do Macieja Żurawskiego. Ten z linii końcowej boiska dograł na długi słupek w kierunku Dariusza Dudki, który podobnie jak Bąk głową zdobył gola podwyższając na 2:0.

W następnym okresie gry Polacy uspokoili grę i zwolnili tempo. Kolejny cios zadali w 33. minucie meczu. Po raz trzeci w tym spotkaniu bramkę przyniosło nam doskonałe zagranie Garguły, który odszukał w polu karnym Wojciecha Łobodzińskiego. Niepilnowany prawoskrzydłowy efektownym strzałem głową przelobował Gasanadzego i było 3:0.

Biało-czerwoni nie poprzestali na tym i w drugiej części gry dołożyli kolejne bramki. Najpierw Żurawski popisał się doskonałym prostopadłym podaniem do Krzynówka, który wbiegł w szesnastkę Azerbejdżanu z lewej strony boiska i dośrodkował do Radosława Matusiaka. Ten z dwóch metrów nie zdołał wpakować piłki do siatki, ale szybko zrobił to sam Krzynówek, wykorzystując błąd Samira Abbasowa.

Wynik meczu na siedem minut przed końcem ustalił Przemysław Kaźmierczak. Zawodnik Boavisty Porto na placu gry pojawił się w drugiej połowie. Wystarczyło mu jednak czasu na zdobycie swojego pierwszego gola w reprezentacji Polski. Kaźmierczak wykorzystał dośrodkowanie Garguły z rzutu wolnego i silnym uderzeniem głową zdobył piątego gola dla Polski.

W ostatnich minutach meczu szanse na strzelenie swojej bramki miał Maciej Żurawski, jednak kapitan naszej drużyny nie zdołał się przełamać i nadal nie może się przełamać. Ostatniego gola dla Polski zdobył w eliminacjach do MŚ 2006 - w listopadzie 2005 roku w meczu z Walią.

Najlepszymi zawodnikami w biało-czerwonych barwach byli znakomity Łukasz Garguła, mający udział przy czterech golach Polski, oraz Mariusz Lewandowski, skuteczny w odbiorze i umiejętnie rozprowadzający akcje. Na dodatek dwa razy bardzo groźnie strzelał z daleka.

Polska dzięki zwycięstwu została liderem grupy A. Zawodnicy trenera Leo Beenkahakkera mają w dorobku 13 punktów i o dwa oczka wyprzedzają Finlandię. Mają jednak jeden mecz rozegrany więcej.

W środę Polacy grają z Armenią i w tym spotkaniu także nikt nie bierze pod uwagę innego scenariusza, niż zwycięstwo naszej reprezentacji.

Kochany DARKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i reszta!!!!!!!

Kathe
Groźna Zidane'ka

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 3193

Skąd: Portugal / Madeira

PostWysłany: Nie 13:14, 25 Mar 2007    Temat postu:

Ja to najbardziej chyba Gargule bo sie napracował wyjatkowo!! hahaha a tak to cała s-kadre:D!!!

kasiaG7
Gadatliwy Materac

Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 2712

Skąd: Madeira;):*

PostWysłany: Nie 15:54, 25 Mar 2007    Temat postu:

tak sobie mysle ze nie ma sie czym "podniecac: bo to Azerbejdzan byl.....zeby tak grali z innymi mocniejszymi rywalami;]

czarnaa1402
pożądany
pożądany

Posty: 602

PostWysłany: Nie 16:19, 25 Mar 2007    Temat postu:

a ja tak sobie mysle ze juz winnych tematach pisalam co sadze na temat naszego zespolu!!Blue_Light_Colorz_PDT_15 ale sie powtorze!!KAZDA wygrana sie liczy bez względu na rywala i to nie jest podnieta Kasiu tylko czysta radośćBlue_Light_Colorz_PDT_15a tak bravo dla Garguly!Blue_Light_Colorz_PDT_15 ale wielu zasluzylo na pochwlae... taki z tego moral ze zaczynamy grac glową!!Blue_Light_Colorz_PDT_07

PostWysłany: Nie 19:17, 25 Mar 2007    Temat postu:

napoczatku to z kuzynem myslelismy ze dobrze ze juz jest to 2;0 dla nas bo fatalnie grafli (na poczatku)

kasiaG7

Posty: 2712

PostWysłany: Pon 9:09, 26 Mar 2007    Temat postu:

eh chcialabym zety ten wynik byl takze np z niemcami z potezniejszymi rywalami.

czarnaa1402
pożądany
pożądany

Posty: 602

PostWysłany: Pon 17:01, 26 Mar 2007    Temat postu:

nie zaczynajmyy...Blue_Light_Colorz_PDT_07 Kasia no co ty przeciez pocztaek byl superr potem przed przerwa juz gorzej i koniec znów stale fragmenty:DD

friv4school
zamyślony
zamyślony

Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon 4:59, 28 Wrz 2015    Temat postu:

Witam, po prostu chciałem powiedzieć, kocham ten artykuł. To było praktyczne.

no to fajnie.

Ostatnio zmieniony przez kancelaria-legalis.pl dnia Czw 12:59, 10 Lis 2016, w całości zmieniany 1 raz
mungo.biz
zamyślony
zamyślony

Dołączył: 17 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 14:08, 17 Lis 2016    Temat postu:

I Bóg rzekł "Kobieto, ty będziesz miała wielkie bóle podczas porodu. Mężczyzno, ty będziesz ciężko pracował, o ile znajdziesz pracę. I ziemia będzie miejscem wielkich cierpień. I Adam rzekł:
- Ale Boże, wszystko to za jedno jabłko? Jutro mogę Ci przynieść całą skrzynkę...